prezentInne 

Najlepsze prezenty bez okazji

Przed świętami, po świętach, w losowy dzień dobrze jest pamiętać i doceniać tych, których kochamy. Wyjątkowi ludzie goszczący w naszym życiu zasługują na poczucie tego, że doceniamy ich każdego dnia, nie tylko od święta. Dawanie prezentów bez okazji to doskonały sposób na zaskoczenie i wywołanie wielkiego uśmiechu i radości w oczach bliskich. To również idealne rozwiązanie, kiedy brakuje słów na to, by wyrazić ile dla nas znaczą. Prezenty świąteczne i urodzinowe przeznaczone są na konkretny dzień w ciągu roku, najczęściej więc są spodziewanym i w jakimś stopniu oczekiwanym elementem tych dni. Nieoczekiwane prezenty, nawet te najmniejsze, są gwarancją zaskoczenia i wdzięczności!

 

  1. Pobudź zmysły

Większość z nas ma w gronie swoich znajomych fanów pięknych, niecodziennych zapachów. Relaksująca kąpiel z nutą pomarańczy i cynamonu w powietrzu to idealny prezent dla ukochanej osoby po ciężkim dniu. Pierwszy element wymaga od nas jedynie finezji, polotu i kreatywności w przygotowaniu, drugi z kolei to moment na wykazanie się znajomością gustu naszego wybranka. Kupno intensywnych, ulubionych zapachowych świec pozwoli nadać całości odpowiedni, wyjątkowy klimat.

 

  1.  Idealna prostota

Czekoladki nigdy nie wyjdą z mody. Ten prosty prezent nie musi się ograniczać do kupna produktu jednej z wiodących marek, możemy sięgnąć po takie, w których wykażemy się swoją kreatywnością. Personalizowana czekolada z zabawnym lub wzruszającym opakowaniem to gwarancja wywołania uśmiechu u obdarowanej osoby. Dla mamy za wieczne wsparcie, żony za pyszny obiad czy dziecka za kolejną piątkę w szkole. Bez okazji, niezobowiązujący i trafiający w gust prawie każdego!

 

  1. Poranny uśmiech

Nie tylko poniedziałkowe poranki bywają ciężkie. Gdy obowiązek wstawania przytłacza i wprawia w zły nastrój, trzeba znaleźć na to dobry sposób. A jednym z nich jest rozpoczęcie dnia z pyszną, aromatyczną kawą. Wielu z nas spełnia swoje poranne rytuały z kawą w tle, dlatego, jeśli wśród naszych bliskich są tacy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez tego elementu, podarujmy im coś więcej niż opakowanie ulubionej kawy.
Kubek – ten niewielki, skromny prezent sprawi, że obdarowane przez nas osoby będą mogły poczuć naszą obecność każdego dnia! Z napisem, rysunkiem, ulubionym powiedzeniem, motywacyjnym hasłem – wszystko zależy od naszego polotu i przewidywanych oczekiwań naszych bliskich.

 

Prezenty bez okazji są bez dwóch zdań sposobem na to, by dać wyraz naszych uczuć. Nie musimy czekać na dzień mamy, dzień kobiet czy dzień taty, aby pokazać jak bardzo cenimy tych, których mamy blisko siebie. Niewielkie podarunki z pewnością zaskoczą i ucieszą każdego, kogo zechcemy obdarować!

 

Podobne

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij