Shakes and FidgetHobby i rozrywka 

Sposób na nudę – Shakes and Fidget

Przyszły długie zimowe wieczory, podczas których często nie wiemy co zrobić z wolnym czasem. Kiedy jest ciepło to każdego ciągnie, żeby ruszyć się na dwór, wybrać się na spacer, pojeździć na rowerze, spotkać się ze znajomymi w kawiarni itp. Niestety zimą to się zupełnie zmienia.

Aura nie zachęca do spacerów (szczególnie w godzina popołudniowych kiedy wracamy ze szkoły czy z pracy), bo przecież kto cieszy się na myśl, żeby w minusowe temperatury wychodzić spod swojego ciepłego kocyka (chyba, że mówimy tutaj np. o wyjeździe na narty). Pozostaje nam książka, telewizor i internet. Co zrobić jednak kiedy w telewizji nic ciekawego nie ma, książki nie chce nam się czytać, a w internecie przeglądneliśmy już nasze profile społecznościowe i ciekawe strony. Jest ciekawe rozwiązanie, mianowicie: Zagraj w Shakes & Fidget.

O grze

Shakes and Fidget to prosta gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w walecznego bohatera, który wkracza do niebezpiecznego świata potworów, walk i emocjonujących przygód. Fabuła jest bardzo prosta i dzięki temu przyjemnie się gra, z drugiej strony oferuje ona dużo możliwości, które już na pierwszy rzut oka są łatwo zrozumiałe (gra nie odrzuca początkujących graczy ale też nie będzie nudna dla „starych wyjadaczy”).

Gra polega przede wszystkim na wykonywaniu zleceń, które otrzymujemy w karczmie, walczeniu na arenie z innymi graczami oraz zwalczania potworów w lochach. Warto podkreślić, że jest to gra, w której ważny jest element społecznościowy. Dołączając do gildii możemy wspólnie z innymi graczami atakować inne gildie czy zdobywać lochy. Wspólna gra daje też dużo plusów w postaci szybszego rozwoju postaci i zdobywania złota.

Gra ma bardzo przyjemną komiksową oprawę graficzna oraz stopniowo wprowadza bohatera do gry. Wraz z rozwojem postaci pojawiają się nowe możliwości co sprawia, że gra się nie nudzi i chcemy grać dalej. W grze przede wszystkim liczy się dobra zabawa wspólnie z innymi graczami.

Shakes & Fidget to MMORPG, które było wielokrotnie nagradzane na całym świecie. Od wielu lat pojawiają się nowe polskie oraz międzynarodowe serwery, na których gra mnóstwo graczy. Dołącz do zabawy już dziś.

———–
Zdjęcie: sfgame.de

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij