Kominek ledowy elektryczny ArtesianDom i ogród 

Kominki Ledowe Elektryczne – Technologia, Która Się Opłaca

Kominek, kominkowy nierówny. Współczesne modele to nie tylko te, w których słychać trzask palącego się drewna. To także te, które za pomocą pilota możesz w swobodny sposób kontrolować. Czas, aby w Twoim domu zawitały innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że będziesz miał mniej obowiązków, bałaganu, a przede wszystkim spełnisz swoje marzenie. Kominki ledowe elektryczne, to propozycja nie tylko na dziś, ale także na kilka lat naprzód!

NAŚCIENNA INNOWACJA

Kominek nie musi być pochłaniaczem powierzchni Twojego salonu. W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz modele, które możesz po prostu zawiesić na swojej ścianie. Kominek ścienny wyróżnia się miłym dla oka, nowoczesnym wyglądem w kolorze czarnym. Oddaje tyle samo ciepła, co kominki w tej bardziej tradycyjnej formie. Możesz ustawić płomień zgodnie z własnym gustem.

Możliwa jest także regulacja płomienia pod względem jego szybkości oraz wielkości. Wszystkie funkcje możesz ustawić za pośrednictwem pilota dołączonego do zestawu. Naścienne kominki ledowe elektryczne posiadają oświetlenie na bokach. Posiada funkcje ogrzewania, która umożliwia efektywne dogrzanie pomieszczenia. Oczywiście nie zapominajmy o bardzo ważnym fakcie. Nie zajmuje miejsca na Twojej podłodze!

 

PRZYSZŁOŚĆ – TECHNOLOGIA LED

Naścienny kominek ledowy elektryczny Gordon

Diody ledowe są następstwem tradycyjnych żarówek. Charakteryzuje się pięknymi i bardzo żywymi barwami, które imitują blask prawdziwego ognia. Dlaczego to one wypierają swoje poprzedniczki? Główny argument, to koszt ich użytkowania. Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania kominka. Żywotność diod LED wynosi aż 75.000 godzin czyli prawie 6 lat. Żywotność zwykłych żarówek to tylko 2000 godzin czyli 83 dni.

Zużycie energii przez diody LED wynosi tylko 11,2 W czyli 10-krotnie mniej w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Korzystając z kominka codziennie przez 5h, oszczędzisz około 135 zł w ciągu roku w porównaniu do kominka z tradycyjnymi żarówkami. Dodatkowo po około 400 dniach jesteś zmuszony wymienić tradycyjne żarówki co wiąże się z kolejnym kosztem. Oszczędność z użytkowania kominka z diodami LED po 2 latach może sięgnąć nawet 350 zł w porównaniu do innych kominków!

 

ELEGANCJA CZY KICZ?

Kominek ledowy elektryczny Astoria

Kominek oparty na technologii LED brzmi bardzo dobrze, ale tak naprawdę czy więcej w tym elegancji? A może to po prostu kicz, pójście na łatwiznę, po to aby móc pochwalić się znajomym, że mamy w domu kominek. Trzeba na to spojrzeć zupełnie z innej strony. Otóż nie każdy może pozwolić sobie na prawdziwy kominek z prawdziwymi iskrami. Takiego rozwiązania, a zarazem marzenia nie możesz zrealizować w mieszkaniu w bloku.

Z kolei kominek ledowy elektryczny możesz zamontować w każdym mieszkaniu, kawalerce. Nie musisz wybudować specjalnego komina, nie musisz obawiać się zagrożenia związanego z pożarem. W naszej ofercie znajdziesz modele, które wygląda identycznie, co kominki kilka wieków temu. Jeśli aranżujesz swoje pomieszczenia w antyki, to z pewnością nie zaburzysz równowagi. Uroda każdego kominka to kwestia gustu. Dobrze wiemy, że o gustach się nie dyskutuje.

 

ZALETY KOMINKÓW ELEKTRYCZNYCH

Komenek ledowy elektryczny Jonesboro

Cechy kominków ledowych elektrycznych, które powinny Ci pomóc w dokonaniu decyzji zakupu można byłoby długo wymieniać. Przede wszystkim do działania wystarcza im jedynie gniazdo elektryczne. Znika więc problem budowy komina i miejsca na składowanie opału. Nie musisz się też martwić o paliwo, które jest niezbędne w przypadku kominków gazowych. Mieszkańcy domków wielorodzinnych mogą śmiało zaglądać do naszej kategorii kominków elektrycznych.

Pamiętaj, proponowane przez nas rozwiązanie nie wymaga wykwalifikowanego montażu. Dostarczoną przez nas paczkę wystarczy otworzyć i podłączyć do gniazda z prądem. Obsługa kominków elektrycznych jest łatwa i czysta, nie trzeba używać drewna, rozpałki ani wymiatać popiołu. Te cechy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kominka elektrycznego. Ty też powinieneś pomyśleć o tym rozwiązaniu!

Artykuł opracowany przy współpracy z wysyłkowym sklepem internetowym z meblami www.nameblowej.pl Sklep NaMeblowej.pl oferuje nowoczesne kominki led elektryczne z wysyłką w Polsce i Europie.

Podobne

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij